Jdi na obsah Jdi na menu
 


390,567,529,025,221,228,624,602,199,158,062

22. 3. 2017

Experiment 390 - Slizko

Objevil se 19 díle.Experiment 390 Slizko je větší, zelený, hlemýždi podobný experiment, jehož tělo je pokryto slizem, který je i jeho hlavní zbraň - je sestrojen na zastavení nepřítele tím, že pokryje bitevní pole slizem, který má nepřítele odstranit z cesty. Aktivoval se na konci Stitch! filmu a dále hrál vedlejší roli v epizodě "627", kde ho experiment 627 chytil a odevzdal Gantuovi a během celého seriálu byl vězněn v jeho lodi spolu několika dalšími experimenty, které v závěrečné epizodě vysvobodili Lilo a Stitch. Slizko patří mezi Jumbove dobré experimenty.

Výsledek obrázku pro lilo and stitch experiment 567

Experiment 529 - Kopač

Objevil se 2O,2x7.díle Hraboš.Experiment 529 Kopač je malý, žlutohnědý experiment s ocasem ve tvaru vrtáku, kterým kácí díry do země a vytváří příkopy. Aktivoval se v Stitch! filmu až v závěru a v žádné epizodě nehrál hlavní roli.Hrál akorát v epizodě "Asteroid", když se Lilo a Stitch s Jumbum a Pleakleyem vydali zničit asteroid, který měl dopadnout na Zemi a tento experiment (s pár dalšími) se vybral s nimi na záchrannou misi do Vesmíru. Později se vyskytl až v závěrečném filmu Leroy a Stitch. Kopač patří do skupiny Jumbovych dobrých experimentů.

Experiment 025-Topper

Objevil se 21 dile Hvězda.Experiment 025 Topper je Žlutošedý, hvězdě podobný experiment,který byl původně sestrojen jako výstražný svítící signál před nepřítelem, ale na Zemi může sloužit jako svítící ozdoba na vrchol vánočního stromku. V epizodě "Topper" se aktivoval až v závěru a Gantu, který ho měl původně v úmyslu darovat Hämstervielovi na Vánoce, nakonec jej daroval malému děvčátku. Topper je od aktivace neškodný, takže patří mezi čistě dobré experimenty.

Experiment 221 - Sparky

Neznámý

Pohlaví

Muž

Druh

Mimozemšťan

Titul

Genetický experiment

Karma

Kladná

Autor

Walt Disney,Chris Sanders,Dean DeBlois,Masami Hata

Hraje

Frank Welker, Yūji Mitsuya

Blízcí

  Stitch,Lilo,Pelekai,Jumba,Yuna

Výskyt

  Lilo a Stitch film,Lilo a Stitch seriál leroy a stitch

Jiskra se objevil 20 a 30,2x7,2x9. Experiment 221 Sparky je malý, žlutý, modrooký experiment se širokou hlavou a s dvěma dlouhými anténami. Jeho schopností je způsobovat obrovský nával elektřiny a způsobit tak výpadky elektřiny i výbuchy drobných spotřebičů. Sparky se při řádění promění na dlouhatánskej blesk a letí vzduchem, přičemž kolem něho jiskří. Sparky se sice aktivoval v Stitch! filmu, ne v seriálu, ale vystupoval také v několika epizodách v menší role. Jeho domov je v starém nefunkčním majáku, který nyní řídí sám. Pro svůj dobrý výkon však potřebuje často dobít baterie. Patří mezi polepšené experimenty.

Experiment 228 - Rozpúšťač

Tavič se objevil v 22díle. V epizodě "Rozpúšťač" se Lilo a Stitch vraceli do minulosti, aby se Lilo vyhnula strápneniu před Keonim v blátě, a proto se několikrát Stitch pokoušel Rozpúšťača chytit, ale stále neúspěšně a Rozpúšťač při jednom z pokusů chytit ho úplně roztavil hotel! Rozpúšťač patří do kategorie Jumbove polepšené experimenty.

Experiment 604 - Houdini

Strašpitel se objevil 23.díle. xperiment 604 Houdini je malý, žltoružový, zajíčkový podobný experiment s velkými očima a chocholkem na hlavě. Jeho naprogramovanou schopností je zneviditelňovanie předmětů i lidí. Je však stejně jako zajíc velmi plachý. V epizodě "Houdini" pomáhal Stitchovi v zneviditelňovaní věcí na Mertlynej půl-narozeninové oslavě, ale Mertl na tento podvod přišla a když vyfotila Houdiniho, ten od laku zneviditelnit Stitche. To znamená, že nechtěně útočí i když se velmi polekal. Protože je velmi plachý a bojazlivý, patří mezi dobré experimenty a jeho domov je v národní TV, kde předvádí kouzelnické triky.

611

Experiment 602 - Potápěč

Žiroun se objevil v 24 dile a 2x9.Experiment 602 Potápač je drobný, fialový experiment podobný žralokovi s obrovskou žraločí ploutví, která je sestrojena na prořezávání všech druhů plavidel, takže je nebezpečný když se vyberete zaplavat si ať už v malém člunu, nebo plujete na osobní lodi. Tu totiž také přeřízne bez problémů.V epizodě "Potápač" ohrožoval výletní loď, na níž se plavili Lilo, Stitch, Jumba a Pleakley poté, jak přišli o své první plavidla, když se ho vybrali chytit. Potápěč patří mezi polepšené experimenty a jeho domov zůstal na výletní lodi, kde svou ploutví krájí různé druhy jídel pro hosty.

Experiment 199 - Klevetník 

Objevil se 25 a 2x1.Experiment 199 Klebetník/Nosáč je malý, růžový experiment s obrovským nosem a drobnými očima, sestrojený na vyhledávání a rozchýrovanie informací - užitečných, ale hlavně nejtrápnejších, aby tak ponížil svou oběť.V epizodě "Klebetník" téměř zabránil Nani získat si novou práci od Pana Jamesona (Keoniho otce) vyzrazením tajemství, že on, Stitch, Jumba a Pleakley jsou mimozemšťané a prozradil i Keonimu, že Lilo je do něj zamilovaná! Dokonce ještě dosud roznáší drby, ale jelikož se trochu polepšil, už s docela jinými záměry. V závěru epizody ho chytil Gantu, ale v poslední epizodě se z experimentů vězněných u Gantua vysvobodil sám jako první. Jeho pravé místo nebylo nikde nalezeno.

Experiment 158 - Hledač

Stopař se obbjevil v 26,2x9.Experiment 158 Hľadač je malý hnědočerveným, mravenečníkovi podobný experiment s dlouhými ušima i nosem, který je speciálně sestrojen na vyhledávání čehokoli i kohokoli. Dlouhé uši používá při hledání z výšky. Čili umí i létat. Ale to jen v nouzovém případě. V epizodě "Hľadač" ho Lilo použila na nalezení Hämsterviela, který utekl z vězení a schoval se u Mertl. Tedy patří mezi Jumbove dobré a užitečné experimenty.

Experiment 062 - Hranolček

Hranolek se objevil 2x2. Experiment 062 Hranolček je malý, šedobílý experiment s velkou kuchařskou čepicí na hlavě a černými knírkem. Je naprogramovaný jako kuchař, který podává obětem jen chutné a nezdravá jídla, které způsobí neskutečnou obezitu a oběť tak sama skončí na jídelním lístku Hranolčeka. Hranolček říká francouzský přízvukem - je to vidět v části "Hranolček", kde po aktivaci začne s výkrmem Lilo, Stitche a Pleakleyho, kteří také téměř skončí na "talíři". Hranolček patří mezi Jumbove polepšené experimenty a jeho domov je v občerstvení, kde podává chutná jídla, které již tuto obezitu nezpůsobují.