Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angel

23. 8. 2015

Věk

Neznámý

Pohlaví

Žena

Druh

Experiment

Titul

Stitchova Láska a Přítelkyně

Karma

Kladná

Autor

Walt Disney,Chris Sanders,Dean DeBlois,Masami Hata

Hraje

Neznámo Kdo

Blízcí

   Lilo,Stitch,Yuna,Jumba,Pelekai

Výskyt

Lilo & StitchLilo a StitchLeroy & StitchStitch!

Andílek objevila se 30 díle.

Na rozdíl od Stitche je tento dívčí experiment nejmocnější psychicky, protože jeho - tedy její hlavní schopností je zazpívat krátkou písničku, po které se oběť stane zlou a jedinou protilátkou je taká istá písnička zazpívaných odzadu. 

 Ovšem Angel ji zazpívá, jen když se jí bude chtít. Stitch a experimenty vytvořené po Angel jsou vůči její písni odolné a nemá na ně vliv. Nejsou známy její další vlastnosti, ale i ona dokáže použít sílu jako Stitch, bylo to vidět jedině ve filmu Leroy a Stitch a nejčastěji v Stitch! Anime. 
Prý se tvrdí, že Angel je od Stitche mnohem silnější co se týče i psychické síly, ale i fyzické a má prý rovnaké útoky, ale silnejšie ako Stitch. 

 Spolu se Stitchem tvoří perfektní zamilovaný páreček. 
Jinak je také, díky Stitch, láskyplná, dobrá mimozemská přítelkyně. 
V jedné epizodě Stitch! anime Angel onemocněla a zpívala Stitchovi svou písničku chrapot a Stitch odolný vůči její písni se stal znovu zlým. Tedy to znamená, že její píseň má vliv na všechny experimenty, pokud ji Angel zpívá chrapotavě.

 

 Anjel mám tiež veľmi rada jednak preto, že je rozkošná dievčenská kópia Stitcha a predovšetkým preto, lebo je do neho zaľúbe