Jdi na obsah Jdi na menu
 


Experimenti 288,358,507,521,533,566,

3. 5. 2017

Experiment 288 - Boomerang

 

Bumerang se objevil  se 2x23.Experiment 288 Boomerang je malý, hnědobílý experiment s hlavou ve tvaru Boomerang, který je také sestrojen jako boomerang, čili když ho někdo odhodí, vrátí se zpět a narazí do oběti. Aktivoval se v epizodě "Kočky paní Hasagawovej" s několika dalšími experimenty, ale nehrál výjimečnou roli. Boomerang patří mezi Jumbove dobré experimenty a jako všechny experimenty, které se v této epizodě aktivovaly, i Boomerang zůstal bydlet s paní Hasagawovou.

Experiment 358 - Gentlemann

Objevil se 2x23Experiment 358 Gentlemann je větší, bíločerný, tučňákovi podobný experiment, který slouží jako obsluha. Většinou jako vrátný, ale má také schopnost smířit dvě rozhádané osoby. Aktivoval se jako pár dalších experimentů v epizodě "Kočky paní Hasagawovej", kde dělal právě vrátného a pak začaroval Jumbu a Pleakleyho, aby k sobě byli ohleduplní, když se hádali, kdo Gentlemanna chytí. Gentlemann patří do kategorie Jumbove dobré experimenty a zůstal bydlet s paní Hasagawovou.

Experiment 507 - Woody

Hlodal se objevil 2x23.Experiment 507 Woody je malý, hnědý, veverce podobný experiment s dlouhými řezáky na ústech, které používá jako svou hlavní zbraň - je sestrojen na hlodaní jakéhokoliv typu dřeva a to neuvěřitelnou rychlostí. Aktivoval se v epizodě "Kočky paní Hasagawovej" s několika dalšími experimenty a kousal dřevěný sloup domu paní Hasagawovej. Dále se vyskytl až ve filmu Leroy a Stitch. Woody patří mezi Jumbove ulítlé experimenty a zůstal bydlet s paní Hasagawovou a ostatními experimenty, které se u ní aktivovali.

Experiment 521 - Obalovač

Objevil se 2x23Experiment 521 Obaľovač je malý, žlutý experiment, který má na ocase kotouč balícího papíru, kterým obalí oběť od hlavy po paty do podoby mumie a zabrání jí v pohybu. Aktivoval se v epizodě "Kočky paní Hasagawovej" spolu s několika dalšími experimenty, které si paní Hasagawová nechala v domě považujíce je za členy její Ohana v myšlence, že jsou to zatoulané kočky, o které se musí starat. Obaľovač patří mezi Jumbove "ulítlé" experimenty.

Experiment 533 - Blowhard

Frkač se objevil 2x23.Experiment 533 Blowhard nebo Velký Ducháč je malý, žltofialový, slonovi podobný experiment s vějířem zezadu na hlavě sestrojen s podobnou funkcí jako experiment 540 Tajfun, čili z chobotu vypustí silný vítr, přičemž jej pohání vějířem na hlavě. Aktivoval se v epizodě "Kočky paní Hasagawovej" spolu s několika dalšími experimenty, které převrátily celý dům a zahradu paní Hasagawovej naruby. Blowhard patří do kategorie Jumbove "ulítlé" experimenty a také on zůstal bydlet s paní Hasagawovou.

Experiment 566 - Vrtač

Vrtač se objevil 2x23.Experiment 566 Vŕtač je malý, hnědošedý experiment s přilbou na hlavě a vrtákem na ocase, který používá jako svou hlavní zbraň - vyvrtáva jím díry do země, ale i jinam. Může tedy sloužit např. i na stavbách, nebo při opravě chodníků a pod. Aktivoval se v epizodě "Kočky paní Hasagawovej" spolu s několika dalšími experimenty. Vŕtač patří mezi Jumbove užitečné experimenty a zůstal bydlet s paní Hasagawovou.

O tihlech se mluvilo jen se neobjevily vůbec 024 090 034.