Jdi na obsah Jdi na menu
 


experimenti 323,258,151,608,360,110,355,113,040,036,

7. 4. 2017

Experiment 323 - Hunkahunka

Amorek se objevil 33 díle.Experiment 323 Hunkahunka je drobný, růžový, ptačí experiment s velkou hlavou, sestrojen jako Amorovi šíp. Tedy pokud dobně oběť, ta se zamiluje do první osoby a dokonce i věci, kterou uvidí! Protilátka je postříkat oběť vodou.V epizodě "Hunkahunka" začaroval téměř celý ostrov a Lilo se Stitch měli opět plné ruce práce, aby všechny vyléčily! Hunkahunka je také experiment, jehož v poslední epizodě vysvobodili Lilo a Stitch z Gantuho lodi.

Experiment 258 - Imitátor

Ozvěna se objevil 34.Experiment 258 Imitátor je oranžový experiment s dvěma reproduktory na hlavě, které používá k vydávání zvuků. Imitátor je totiž sestrojen na ustavičnému opakování zvuků, které slyší, aby tak všechny, kolem kterých přejde uvrhl do šílenství. V epizodě "Imitátor" ho chtěli chytit "lovci mimozemšťanů" na mimozemskou konferenci, ale Lilo a Stitch ho zachránili a jeho domovem se stala amatérská kapela, kterou Imitátor zdokonalil všemi zvuky, které se naučil vydávat. V poslední epizodě pomáhal Lilo a Stitch zachránit experimenty z Gantuho lodi.

Experiment 151 - Batoľa

Děskovač objvel se 35 dile,2x9.Experiment 151 Batoľa je růžový experiment s velkou hlavou, drobným tělem, dlouhým ocasem a dudlíkem v ústech. Jeho hlavní schopnost je přeměnit všechných dospělých na děti. A to se stalo v epizodě "Děti", kde proměnil Stitche, Nani, Jumbu, Pleakleyho a později celé město Kauai a Lilo měla plné ruce práce, aby dala vše do pořádku. Protilátkou jsou 2 čajové lžičky jablečného džusu, sklenice mléka, 3 banány a 100% káva koně. Jeho domov je v psem útulku, kde mění starých psů na štěňata, aby si je mohli lidé adoptovat.

Experiment 608 - Odrážač

Mlatička se objevil 37 dile.Experiment 608 Odrážač je malý, žlutý, létající, pterodactylovi podobný experiment s ocasem ve formě pálky. Jeho hlavní funkcí je odrážení různých předmětů od nejmenších po největších. Proto se dá použít speciálně na baseball. Jako v epizodě "Odrážač", kde se pokoušel pomoci Lilo porazit v baseballu Mertl a její přítelkyně. Patří mezi Jumbove dobré a užitečné experimenty a jeho domov a práce je trénování hráčů baseballu.

39 dile.Našlo se 12 experimentu ale mluvilo se o těcto.239 dopravni korabs,274 zmizet ponožky,204

Výsledek obrázku pro lilo and stitch experiment 239

Uspavač se objevil 39 dile,2x8,2x9. Experiment 360 Spachtoš je malý, šedý, ovečce podobný experiment sestrojen na uspávání méčaním každého, na koho natrefí. Dá se použít jako účinný lék na spaní. V epizodě "Spachtoš" uspal v první řadě Lilo a pak téměř celý ostrov. Jediná účinná protilátka (která už ani snazší nemohla být) je polít spícího vodou. Výjimkou je epizoda "Kanadské žerty", kde Spachtoš uspal Stitche a probudil se sám. Spachtoš patří mezi Jumbove polepšené experimenty, ale jeho pravé místo nebylo uvedeno.

Experiment 319 - Pichliač

Bodla se objevil 2x1.Experiment 319 Pichliač je větší, modrobílý, dikobrazovi podobný experiment se zády pokrytým ostrými ostny, které používá jako svou hlavní zbraň.
Obsahují totiž látku, která po vniknutí do těla způsobí výpadek až 99% IQ a zachová pouze 1%. V epizodě "Pichliač" zasáhl Stitche a Jumbu, ale Jumba prozradil, že on je inteligentní i při jednom procentu. Pichliač je nebezpečný hlavně když se někdo chystá na vědomostní soutěž a ztráta IQ trvá nepodmíněně až 2 dny! Odkdy se polepšil, věnuje se objímacej terapii a učí se nebýt "ostrý".

Experiment 110 - Sqeak

Objevil se 2x1.Je moc upovidavej.Experiment 110 Squeak je drobný, červenohnědý, myši podobný experiment s kloboukem na hlavě, který je sestrojen na odrazení nepřítele nikdy nekončícím vyprávěním. Hrál v epizodě "Picháč", kde na něm Jumba dělal pokus s elektrickým sítkem na špagety, které má "údajně" změnit experimenty na dobré. Dále se objevil ve filmu Leroy a Stitch mezi všemi experimenty, které chytil Leroy a později v Stitch! anime. Squeak patří mezi Jumbove ulítlé experimenty.

Experiment 355 - Výměna

Objevil se 2x3.Experiment 355 Výměna je malý, zelenofialový experiment, který je vlastně dvojčenské duo. Jeho schopností je vyměnit svým paprskem mysli dvou obětí, tedy převtělí ducha jedné osoby do druhé. To se stalo i v epizodě "Výměna" Lilo a Stitchovi a později i Jumbovi a Pleakleymu, když chtěli přichystat večírek Victorii, nové kamarádce Lilo. Ale pokud mu jeho oběť pomůže, sám automaticky vrátí kletbu zpět. Výměna patří mezi Jumbove polepšené experimenty a jeho domov také není znám.

Experiment 113 - Podkova

Potanik se objevil 2x4.Experiment 113 Podkova je zelený experiment se širokou hlavou, na níž má zezadu umístěnou velkou podkovu, což je jeho hlavní zbraň. Pokud vydá zaměřovací signál, stane se různé neštěstí. Ale pokud se mu podkova otočí směrem vzhůru, stane se přesný opak - přinese štěstí. V epizodě "Podkova" bránil Lilo a Stitchovi sehnat hosty na ubytování do Jumbovej lodi jako "Hotel bez snídaně", aby mohla vydělat peníze pro Nani. Ale nakonec jim přinesl štěstí a vyhráli milion dolarů! Podkova patří mezi dobré experimenty a domův má na golfovém hřišti, kde hráčům přináší štěstí.

Experiment 040 - Hrabač

Objevil se 2x4.2x7.Experiment 040 Hrabač je větší, šedý, krtkovi podobný experiment, jehož hlavní funkcí je vytvářet podzemní chodby a také slouží i jako účinný bagr.Poprvé se objevil v epizodě "Podkova", kde pomáhal Lilo a Stitch vykopat bazén u "hotelu" (Jumbovej lodi) a podruhé se pouze na chvíli objevil v úvodu epizody "Dáma" při hře s Lilo a Stitch. Pak ho bylo vidět až ve filmu Leroy a Stitch. Hrabáč patří mezi Jumbove dobré a užitečné experimenty.

Experiment 036 - Poki

 

Objevil se 2x4.Experiment 036 Poki je malý, žlutohnědý, hrabošovi podobný experiment s ostnatým ocasem. Je sestrojen na proděravění nádob (např. i plechovek) s tekutinami svým ostnatým ocasem. Vyskytl se v epizodě "Podkova", kde pomáhal Lilo, Stitchovi, Jumbovi a Pleakleymu připravit relaxační prostředí při Jumbovej lodi, z níž se rozhodli udělat hotel "bez snídaně", aby vydělali peníze pro Nani. Patří do kategorie Jumbove dobré a užitečné experimenty.