Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cobra Bubbles/David

5. 3. 2017

Cobra Bubbles

Cobra Bubbles (Kobra Pabls) je současně sociální pracovník chodící přímo na návštěvy do rodin. V úvodním filmu měl nastarosti právě Nani a Lilo ještě před tím, než se k nim nastěhovali Stitch, Jumba a Pleakley. Chtěl vzít Lilo do dětského domova s míněním, že se tam bude mít lepší, protože se Nani o ni pořádně nestarala, ale v závěru filmu, kdy Stitch zachránil Lilo poté, jak ji nechtěně zajal Gantu, se rozhodl, že ji nechá bydlet s Nani. V minulosti pracoval jako tajný agent v CIA a byl spojen s incidentem v Roswellu v roce 1973, o čemž pravděpodobně věděla i hlavní předsedkyně Galaktické federace. On prý tehdy zachránil Zemi před mimozemšťany s poznámkou, že je přírodní chráněná rezervace pro komáry, kterým hrozí vyhynutí (přesně čemu věří i Pleakley). 
Z filmů dále hrál jen v Stitch! filmu a pak už jen v některých epizodách. A v epizodě "psst" mu Lilo odevzdala experiment 234 psst, aby jej přidělil svým bývalým kolegům v CIA.

/David Kawena

David Kawena je nejlepší přítel Nani a zároveň spolu chodí. Ale čas společně tráví jen příležitostně vzhledem k tomu, že Nani celý den pracuje a doma musí dohlížet na Lilo a mimozemšťany. David se proto raději věnuje surfování. Jako je zmíněné, jeho nej přítelkyní je Nani, ale rozumí si také s Lilo a mimozemšťany. Nikde nebylo vidět, že by měl jiné přátele, nebo rodinu, tedy není známo, zda nějakou má. David je již z uvedeného vynikající surfař a plavec. Je pohodový a přátelský.