Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dr.Hamstervil/kapitan Gantu

23. 8. 2015

Doktor Robert hamstervil,Dr.Jacques von Hamsterviel

Dr. Jacques von Hämsterviel

Věk

Neznámý

Pohlaví

Muž

Druh

Mimozemšťan-Křeček

Titul

Doktor

Karma

Zlá

Autor

Walt Disney,Chris Sanders,Dean DeBlois,Masami Hata

Hraje

Jeff Bennett

Blízcí

  Stitch,Reuben,Gantu

Výskyt

  Lilo a Stitch seriál,film

Pravé jméno je Ruprt.Hämsterviel (Hamstevil)Doktor Žak Hamsterviel, celým jménem Jacques Ven Hämsterviel je miniaturní, asi 50 cm vysoký, hlodavci podobný mimozemšťan, který žije na vězeňském asteroidu K37 a jeho jediným cílem je ovládnout celý Vesmír. Proto se rozhodl ukrást všechny Jumbove zlé experimenty a využít jejich superschopnosti na své zákeřné plány. 

Sí s dudlikem.

 liloa stitch:V této úloze mu pomáhá Gantu. 
Zpočátku, dokud ještě nevznikl Stitch, Hämsterviel financoval Jumbove experimenty, které Jumba vytvářel pro něj. Když jejich byznys však odhalily, Hämsterviela uvěznili a Jumba začal experimenty vytvářet pro sebe. Hämsterviel se však chtěl Jumbovi pomstít a proto se mu rozhodl experimenty ukrást a pomocí nich ovládnout Vesmír. 
Hämsterviel je i hlavní nepřítel Lilo a Stitche a ani v závěru sérií se nestal dobrým. 

Často ho rozčiluje, že téměř všichni nesprávně vyslovují jeho jméno. 

 

 stitch!anime:Tam je jeho nadřazena-šéfka Delia, která ho i dost často trestá a mu krutě ubližuje, když pokazí její plán...

Ariel a Hamstevir

 

Gantu

Kapiáán Gantu je původně mimozemský kapitán galaktické aliance. Je kolem 5 metrů vysoký (v seriálu je viditelně nižší, než v původním filmu), má malé modré oči, mohutné ruce i tělo a trochu se podobá žralokovi. Gantuovo oblibené slovo Bliznag.

Gantuovi se líbi Sinta kterou chodil do školy.

 Lilo a Stitch V původním filmu byl blízko závěru vyslán chytit experiment 626 Stitche a bohužel selhal a proto dostal výpověď. Později se spojil s vězněm - miniaturním Hämstervielem, který jej využil, aby mu chytil všechny Jumbove experimenty a v seriálu vykonává tuto funkci jako nepřítel Lilo a Stitche poté, jak v Stitch! filmu nouzově havaruje na Zemi se svou lodí. V závěrečném filmu Leroy a Stitch se však stane dobrým a vrátí se mu hodnost kapitána. Co se týče jeho povahy, již z uvedeného vyplývá, že zpočátku jako kapitán byl dobrý, po odebrání licence se stal nepřítelem, ale v závěru, kdy i Hämsterviel mu dal výpověď se stal opět dobrým a spřátelil se také s experimentem 625, který mu v celém seriálu dělal společnost.