Jdi na obsah Jdi na menu
 


Keoni/Pan Jameson/Kahiko/Kumu/Lin

5. 3. 2017

Keoni Jameson

Keoni Jameson je 10 letý chlapec, který bydlí se svým otcem v Kauai. Jeho otec je majitelem hotelu "Ptačí ráj" a později se stane šéfem Liliny sestry Nani. Keoni je i tajná láska Lilo, ale ta se mu s tím nikdy nesvěřila, ačkoli Keoni to tuší. 

 Zato on se přiznal Lilo v epizodě "Klebetník", že byl týden zamilovaný do její "tety" Pleakley a vidět to bylo v epizodě "Hunkahunka". V této epizodě však Keoni poznamenal i to, že má přítelkyni (ale ne dívka) a vidět ji bylo v epizodě "Meňomňaukoš." Občas se ale zdá, že i Keoni projevuje nějaké city k Lilo. Jejich vztah se však nikdy nevyjasní.

Pan Jameson

Pan Jameson je otcem Keoniho a také majitelem luxusního hotelu Ptačí ráj.

 Kvůli svému hotelu má plné ruce práce a nemá moc času na svého syna Keoniho. Často mu v jeho hotelu dělají problémy Lilo a Stitch, popřípadě i nějaké Experimenty (jak bylo vidět v některých epizodách). Samozřejmě se pak na Stitche a Lilo rozzlobí (protože mu například zničí hotel nebo jej převrátí vzhůru nohama a podobně). V některých epizodách byl jeden čas i šéf Nani, která u něj chvíli pracovala. Pan Jameson je docela vážný člověk a málokdy ukáže veselou tvář. Více informací o jeho rodině nebo o něm není známo. Pan Jameson se vyskytl pouze v některých epizodách. 

Kahiko

Strážmistr Kahiko je policistou na Hawaii. Kahiko je rozumný, šikovný a chytrý policista, který vyřešil skoro každý případ, který se na Hawaii stal (někdy s pomocí Lilo a Stitche). Často řeší problémy, které způsobí Lilo a Stitch, proto je někdy ani moc v lásce nemá, když musí řešit jejich zbytečné problémy. Kahiko měl jednou velké problémy s experimentem Bonnie a experimentem Clydem, které, když se aktivovaly, způsobovaly na Hawaii pořádně problémy a chaos, dokonce okradly i strážmistra Kahika, ale ten je nakonec po dlouhé době, s pomocí Pleakleyho, Lilo a Stitche, chytil a zavřel do vězení. Kahiko se objevil pouze v některých epizodách. 

 Kumu (Moses)

Pan Gapony Kumu (Moses) Vyučuje Lilo, Mertl a její přítelkyně Teresu, Yuki a Elenu. Později (v 2. sérii) i Victorii. Je velmi trpělivý se svými žákyněmi a toleruje každé jejich dovádění. Přesto mu největší starosti dělají Lilo a Mertl pro jejich věčné konfrontace. Vyskytl se téměř ve všech filmech (s výjimkou Leroy a Stitch) a ve většině epizod.

Lin Hasagawová

Lin Hasagawová, v seriálu stále nazývána paní Hasagawová je malá milá stařenka, která vlastní trh s ovocem a zeleninou. Nosí obrovské brýle a je dost zmatená. V epizodě "Kočky paní Hasagawovej" se v jejím domě a zahradě aktivovala skupina experimentů - až 15 a ona si myslela, že jsou to zatoulané kočky, proto je přitulila do svého domu jako členů její Ohana. V epizodě "Psst" se vlastně vyjasnilo, že se jmenuje Lin. V epizodě "Meňomňaukoš", kde vystupovali postavy ze seriálu "Americký drak: Jake Long" se zamilovala do Lao Shiho, ale v závěru epizody se rozešli, když se vracel zpět do New Yorku. Vystupovala v úvodním filmu, dále ve filmu Leroy a Stitch a v několika epizodách.