Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mertl/Elena/Yuki/Teresa/Pani Admonsová

5. 3. 2017

Mertl Admonsová

Mertl Admonsová je spolužačka Lilo v hula škole a zároveň její největší rivalka. Je tedy asi vestejném věku jako Lilo.

 Bývá jen se svou mámou nedaleko Lilo. Její otec byl zmiňovaný jen ve filmu Leroy a Stitch, kde její přítelkyně Yuki zmínila, že Mertl opustil. V seriálu se objevila ještě její teta Stacey, (např. vepizodě "Houdini"), která sponzorovala kouzelnickou show Stitche a Pleakleyho na Mertlynej půl-narozeninové oslavě-tedy zřejmě dělá Mecenáška. Mertl téměř všude chodí spolu se svými kamarádkami Teresou, Yuki a Elenou, kterým namlouvá, že Lilo je divná. Její největší radost je totiž právě to - co nejvíc ponížit a ublížit Lilo. Navíc mezi její největší záliby patří také hula tanec (ve kterém však nevyniká vždy až tak dokonale jako Lilo), panenky a její 3 přítelkyně. Co se týče její povahy, Mertl je příliš rozmazlená, škodolibá a namyšlená, většinou tehdy, když jde o Lilo. Se svými kamarádkami má celkem dobrý vztah, až na epizody "Tank", když je Lilo přesvědčila, aby šli s ní na veletrh Elisabeth prezlečené za princezny. Mertl tehdy trávila ten čas se Stitchem, který měl vstup zakázán. No a ještě byly Teresa, Yuki a Elena s Mertl odloučené v epizodě "Psst", když Lilo naslouchajíc rozhovor Mertl s její mámou si myslela, že Mertl její kamarádky už nebaví a namluvila je proti ní. Mertl se rovněž snažila zabránit Victorii, aby se kamarátila s Lilo. Mertl několikrát byla ve styku i s Hämstervielom (např. v epizodě "Hľadač"), kde ho držela u sebe doma myslíc si, že je potkan, když utekl z vězení a také v epizodě "Psst", když z ní udělal robota na ulovení experimentu Psst. Vystupovala ve všech čtyřech filmech a ve většině epizod.

Elena

Elena je třetí nejlepší přítelkyně Mertl. 
Přestože jsou všechny tři vrstevnice, vzhledově vypadá Elena nejmladší. 
O její rodině se také nic neví, jedině jen to, že má mámu, kterou zmínila ve filmu "Lilo a Stitch 2: Stitch má mouchy". 
Elena je rovněž spolužačka Lilo v hula škole. 
Všude chodí s Mertl, Teresou a Yuki a výborně si rozumí (až na výjimky dvou epizod, kde se Elena, Teresa a Yuki s Mertl neshodli a nakrátko se přidali k Lilo). 
Ani Elena není příliš upovídanou, ale když jde o vyjádření souhlasu, tak spolu s Teresou a Yuki vysloví jen škodolibé "Ano!" (Většinou při souhlasu s Mertl, když šikanuje Lilo). Elena vystupovala ve všech čtyřech filmech a v několika epizodách seriálu v malé role, ale jen v těch epizodách, kde byly i Mertl, Teresa a Yuki.

Yuki

Yuki je další ze tří Mertlyných kamarádek. 
Je to také spolužačka Lilo v hula škole. 
Všude chodí spolu s Mertl, Teresou a Elenou. 
Ani o rodině Yuki nebyla nikdy řeč, jen ve filmu "Lilo a Stitch 2: Stitch má mouchy" zmínila svoji mámu. 
Vždy se ráda přizpůsobuje Mertl a všechny čtyři si výborně rozumějí. 
Sice toho ani Yuki moc nenamluví, když jde o vyjádření souhlasu (většinou s Mertl, když provokuje Lilo), vysloví spolu s Teresou a Elenou najednou škodolibé "Ano!" Yuki hrála ve všech čtyřech filmech i v některých epizodách seriálu v malé role, ale jen vždy s Mertl, Teresou a Elenou.

Teresa

Teresa je jedna ze tří nejlepších přítelkyň Mertl Admonsovej. 
Všude chodí spolu s Mertl, Yuki a Elenou. 
Dokonce jsou všechny tři spolužačky Lilo v hula škole. 
O její rodině v seriálu nikdy nebyla řeč, jen v filmu "Lilo a Stitch 2: Stitch má mouchy" zmínila svoji mámu. Ve dvou epizodách se stalo, že se Teresa, Yuki a Elena neshodli s Mertl a na chvíli se přidali k Lilo. 
V té době, kdy byli bez Mertl, velitelkou byla právě Teresa. 
Takže by se dalo říci, že Teresa je z Mertlyných tří přítelkyň nejpanovačnější. 
Ve chvílích, kdy jsou s Mertl, velitelkou je již Mertl a všechny tři se jí rádi přizpůsobují. V seriálu toho nikdy příliš mnoho nenamluví, nejčastěji se ozvou v přítomnosti Lilo, když ji Mertl provokuje a při vyjádření souhlasu řeknou všechny tři najednou škodolibé "Ano!". 
Teresa vystupovala ve všech čtyřech filmech a v několika epizodách seriálu, ale jen ve většině z těch, kde hrála Mertl. Ale vždy měla jen malou roli, tedy stejnou, jako ostatní dvě Mertlyne přítelkyně.

Pani Admonsová

Paní Admonsová je máma Mertl. Bývá jen s Mertl (nedaleko Lilo a Nani), protože její manžel údajně odcestoval a opustil je (bylo to zmiňované ve filmu Leroy a Stitch). Tedy neobjevil se v žádné epizodě ani filmu. Z rodiny se v seriálu objevila už jen její sestra Stacey, která pracuje jako Mecenáška různých televizních show a pod. Paní Admonsová podle všeho pracuje jako realitní agentka, co v seriálu vzpomínala Mertl. Takže je poměrně bohatá a dokonce bylo v seriálu zmíněno i to, že má dokonce až pět domů.Narozdíl od své dcery Mertl, paní Admonsová je milá, přátelská a má ráda Lilo, Stitche i jejich rodinu. S každým vychází dobře a vždy považuje Lilo za Mertlynu kamarádku. Paní Admonsová se objevila jen v několika epizodách (s výjimkou filmů), ale jen v malé role.