Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pán Wonk/turista/Susan/Stacey/pán Kaponi

5. 3. 2017

Pán Wonk

Pan Wonk je vedoucí půjčovny plaveckého nářadí a zároveň první šéf Nani (v seriálu). Takže je přísný i trpělivý a váží si Nani a její práci, i když to často zničí Lilo se Stitchem, s jejich bláznivými kousky, či chytáním experimentů. Pan Wonk se objevil jen v seriálu, kde byl tedy šéfem Nani v počátečních epizodách. Později však Nani přestala pracovat v požičivni plaveckého nářadí a od té doby se Wonka už v seriálu neobjevil.

turista se zmrzlinou

turista se zmrzlinou

Tato postava v podstatě nehraje žádnou roli, pouze slouží k pobavení jako komický doplněk. Vystupoval ve všech čtyřech filmech, ale jen v několika epizodách (včetně Stitch! anime). Vždy se sebou nosí pistáciovou zmrzlinu, ale nikdy nemá štěstí líznout z ní, protože když z ní spustí zrak, vždy mu spadne. Nosí sluneční brýle, takže není vidět jeho oči. Jediná epizoda, v níž jejich nachvíľu odhalil je "Hypnotizér". Turista nikdy nic neříká s výjimkou když vykřikne "Whoa!" když zakopne a pod.

Susan Hegarty

Susan Hegarty je pracovnice v psím útulku, kde zachraňuje psy. Susan Hegarty hrála hned v prvním filmu Lilo a Stitch, kde zachrání Stitche a vezme jej k sobě k do útulku ostatním psům. Tehdy si přišla, spolu s Nani, koupit pejska Lilo a vybrala si právě Stitche. Vyskytovala se i v několika dalších epizodách, kde měla také nějakou malou roli.

Stacey

Stacey je Mertlyna teta a sestra paní Admonsovej. Pracuje jako Hollywoodská producentka různých televizních show a pod. Poprvé se objevila v epizodě "Houdini", kde dělá sponzorku kouzelnické show Stitche a Pleakleyho na Mertlynej půl-narozeninové oslavě a najme si je na jeden velký kouzelnický trik v Národní televizi. A podruhé se objeví v epizodě "Pcháč", kde se účastní s paní Admonsovou po boku Mertl ve školní soutěži "Ohana rama", jako konkurentka Lilo. Takže se objevila jen v těchto dvou epizodách ve vedlejší role.Stacey má dost často problém zapamatovat si Mertlyne jméno

pán Kaponi

Pan Kaponi je náhradní učitel Tanca hula, který se objevil jen v epizodě "Kanadské žerty", když Moses odešel na soutěž a přenechal Kaponimu svoji třídu. Pan Kaponi prozradil žákům, že on vyučuje sport hula místo tance. Mertl však chtěla za každou cenu dosáhnout, aby Kaponi neměl rád Lilo tým, že ho štvala tak, aby vina padla na Lilo. No to se jí bohužel dařilo a Kaponi Lilo potrestal. Lilo si myslela, že Kaponi ji nenávidí a rozhodla se mu tedy pomstít. Poprosila Experiment 133 -PJ, sestrojený na dovádění kanadských žertíků, aby mu nějaké vyvedl. Stitchovi se to nelíbilo, ale PJ sestrojil pořádnou past (velký kanadský žertík) pro pana Kaponiho. Zanedlouho však Lilo zjistila, že i Kaponi si myslí, že Lilo ho nenávidí a omluvila se Kaponimu za ty žertíky a řekla mu pravdu. Po chvíli se vrátil Moses s první cenou a Lilo si vzpomněla, že ve škole je past a PJ při honičce se Stitchem nechtěně vtrhl do dveří školy a sám se chytil do své pasti na pana Kaponiho. Hned na to však přišla Mertl a tentokrát ona byla obviněna a potrestána Kaponim za past, kterou udělal PJ. Takže Kaponi a Lilo se smířili a Kaponi pak odešel a neobjevil se už v žádné epizodě.

Žaba

Žába byla první Stitchova kamarádka, kterou Stitch našel, když přistál na Zemi na Hawaji. Žába je něčím mezi hlavní a vedlejší postavou, objevila se ve prvním filmu, filmu Stitch!, a ve více epizodách v seriálu. Žába neumí mluvit, pouze vydává zvuky: "Kvak, Kvak!" Slouží ve filmech a v seriálu hlavně k pobavení. Nachází se často v lesích, na pobřeží a podobně.