Jdi na obsah Jdi na menu
 


Předsedkyně Galaktické Aliance/Delia/Mortlegax

5. 3. 2017

Předsedkyně Galaktické Aliance

Předsedkyně je mimozemská vůdkyně celé galaktické aliance. Ona odsoudila Stitche do exilu v úvodním filmu Lilo a Stitch a v jeho závěru, když se polepšil, prohlásila, že jeho nová rodina - Lilo a Nani jsou pod oficiální ochranou Galaktické federace. Ale později v Stitch! filmu jeho i Lilo prohlásila oficiálně za lapaců Jumbovych experimentů. Dále se vyskytla v několika epizodách seriálu, např. v epizodě "Hľadač", když Hämsterviel utekl z vězení na Zemi a předsedkyně žádala Jumbu, Pleakleyho a Gantua, aby ho pomohli chytit. No a na závěr hrála ve filmu Leroy a Stitch, kde na začátku odměnila Stitche, Jumbu, Pleakleyho a Lilo za úspěšné chycení a zkrocení všech experimentů a Stitch, Jumba a Pleakley dostali vlastní tituly na ture. Ale v závěru filmu Stitch předsedkyni přesvědčil, aby zůstali na Zemi s Lilo a tak předsedkyně přijala zpět velitele Gantua i s jeho experimentem 625 - Reuben.

Delia

Nemám ju ráda hlavne kvůli tomu že ubližuje, nadáva Hämstervielovi, ktorý se veľmi snaží splniť její přání a rozkazy, sam kvůli tomu nehne ani prstem a chudák Hämsterviel.

Mortlegax

Bordegac má tetu Buči,objevil se 2x23.Mortlegax je vedoucí organizace géniů zla, pro kterou pracuje i Jumba. Jeho podmínkou je, aby byly všechny Jumbove experimenty zlé, jinak mu zruší titul "Génius zla". Objevil se jen v druhé sérii v epizodě "Záchranář", kde se dozvěděl, že některé Jumbove experimenty nejsou zlé a přišel ho navštívit do domu Lilo a Nani, aby si tuto informaci ověřil. Jumba se svými přáteli udělali z domu sídlo ďábelského génia a dařilo se jim Mortlegaxa přesvědčit, že všechny Jumbove experimenty jsou zlé, dokud se neaktivoval Experiment 262, který je Jumbův chybný vynález a místo páchání zla zachraňuje lidi v nouzi. Právě ve chvíli, kdy Jumba ukazoval Mortlegaxovi satelitní záznamy jeho zlých experimentů, objevil se v živém vysílání Experiment 262, zachraňující kotě z hořícího domu. Mortlegax tedy potvrdil své mínění a zrušil Jumbovi titul "Génius zla". Mortlegax se neobjevil v žádné jiné epizodě.